biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

Dzięki uprzejmości Prezesa Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej dr farm. Piotra Brukiewicza informujemy, że w wersji oprogramowania aptecznego firmy Kamsoft KS-APW 2019.2.10.5 w module APW68 – interfejsy MZ dodano możliwość tworzenia raportów braków do ZSMOPL z listy braków z hurtowni.

Czytaj na stronie Śląskiej Izby Aptekarskiej:

Dzięki uprzejmości Prezesa Okręgowej Rady Aptekarskiej w Warszawie Pana mgr farm. Michała Byliniaka przedstawiamy „Komunikat w sprawie wejścia w życie, w dniu 7 września 2019 r., nowelizacji ustawy Prawo Farmaceutyczne wprowadzonej Ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z wdrażaniem rozwiązań w obszarze e-zdrowia” przygotowany przez OIA w Warszawie.

Ewentualne pytania i problemy prosimy przesyłać w trybie pilnym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule wiadomości proszę dopisać "e-recepta zmiany"

Pytania dotyczące wątpliwości zostaną skierowane do odpowiednich instytucji. Uzyskane informacje będą publikowane na bieżąco na naszej stronie internetowej.

Komunikat w sprawie wejścia w życie, w dniu 7 września 2019 r., nowelizacji ustawy Prawo Farmaceutyczne wprowadzonej Ustawą z dnia 19 lipca 2019 r o zmianie niektórych ustaw w związku z wdrażaniem rozwiązań w obszarze e-zdrowia.

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT