biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

W dniach 29 maja, 30 maja oraz 8 czerwca 2019 r. odbyły się zebrania w trzech rejonach  wyborczych: Tarnów, Nowy Sącz i Kraków. Na zebraniach wybrano delegatów na VIII kadencję działalności Samorządu Aptekarskiego.

Łącznie wybrano 140 delegatów, w tym 100 w Krakowie, 22 w Nowym Sączu i 18 w Tarnowie.

Dziękuję wszystkim za udział i zaangażowanie, jakie wykazali wszyscy farmaceuci uczestniczący w wyborach.

W imieniu Okręgowej Rady Aptekarskiej w Krakowie
Prezes dr Barbara Jękot

Delegaci VIII kadencji Okręgowej Izby Aptekarskiej w Krakowie:

1.    Adamiak Sylwia
2.    Albińska Halina
3.    Bilska Renata
4.    Biront Robert
5.    Boroń Edyta
6.    Brniak Witold
7.    Burcek Dominika
8.    Czekaj Anna
9.    Czerwony Jakub
10.    Danek Marta
11.    Danek-Wiśniak Agnieszka
12.    Dąbrowska Zofia
13.    Diejanowa Monika
14.    Dreher Bartłomiej
15.    Dudziak Katarzyna
16.    Dziekanowska Magdalena
17.    Faron Anna
18.    Filipowski Maciej
19.    Filipowski Marek
20.    Flis Ewa
21.    Fryz Antonina
22.    Gancarz Jolanta
23.    Gargas-Borowicz Monika
24.    Gawlik Gabriela
25.    Glińska Jolanta
26.    Grabowska Ewelina
27.    Grabowska-Penar Katarzyna
28.    Grodek Dorota
29.    Grodek Mirosław
30.    Grojec-Gąsior Anetta
31.    Grzywacz Paweł
32.    Hajdon-Chełmińska Maria
33.    Herod Ewa
34.    Hydzik Anna
35.    Janczy Magdalena
36.    Jando-Hładij Krystyna
37.    Janiak Małgorzata
38.    Janiga Maria
39.    Janik Sebastian
40.    Jasiński Jerzy
41.    Jękot Barbara
42.    Jura Ewelina
43.    Jura Kazimierz
44.    Klusek Małgorzata
45.    Kmiecik Jakub
46.    Knapik Piotr
47.    Kopeć Andrzej
48.    Korabik Marta
49.    Krach Jacek
50.    Krach Magdalena
51.    Krawczyk Łukasz
52.    Krawczyk Sylwia
53.    Kruz-Kmiecik Katarzyna
54.    Krzyżowska Dorota
55.    Kudrzycka Magdalena
56.    Kudrzycki Marcin
57.    Kurnik-Łucka Magdalena
58.    Kurylak Patryk
59.    Kuś Karolina
60.    Kuźmińska Ewa
61.    Kwiecińska Gabriela
62.    Lech Maryla
63.    Lech Monika
64.    Lelito Małgorzata
65.    Lenda Grażyna
66.    Lipner Paweł
67.    Lisowska Agnieszka
68.    Litwin Arkadiusz
69.    Loster-Darłak Maria
70.    Machalska Joanna
71.    Majczak Halina
72.    Małysa Magdalena
73.    Mandecka Jolanta
74.    Metelska Agata
75.    Miś Iwona
76.    Miśkiewicz Jadwiga
77.    Molenda Anita
78.    Muller Małgorzata
79.    Nachel Jolanta
80.    Nowakowska Monika
81.    Nowocień Barbara
82.    Obidowska Małgorzata
83.    Obidowski Radosław
84.    Oleszczuk-Kasperkiewicz Anna
85.    Ostrykiewicz Sławomir
86.    Palmowska-Tyrkalska Antonina
87.    Panczakiewicz-Pawlęga Ewa
88.    Panek Dawid
89.    Parocka Magdalena
90.    Perek Elżbieta
91.    Petlic-Jedynak Maria
92.    Piątkowska-Kowalik Joanna
93.    Piekarska Zofia
94.    Pietrusa Marta
95.    Płatek Tomasz
96.    Płoch Filip
97.    Płoszaj Edyta
98.    Płoszczańska Teresa
99.    Pociecha Teresa
100.    Polak Marta
101.    Polinkiewicz Elżbieta
102.    Rogalska Dagmara
103.    Rozciecha Włodzimierz
104.    Rząsa-Duran Elżbieta
105.    Sapińska-Strzępek Joanna
106.    Sekuła Aleksandra
107.    Słodka Anna
108.    Snoch Marcin
109.    Soczówka Klaudia
110.    Starzycka Aleksandra
111.    Stawarska Ewelina
112.    Stefański Marek
113.    Stępień Wojciech
114.    Szczęch Bogusława
115.    Szybka Przemysław
116.    Śliwińska Beata
117.    Tomczyk Piotr
118.    Trzebniak Michał
119.    Tuszyński Konrad
120.    Udała Rafał
121.    Uman-Ntuk Effiom
122.    Uman-Ntuk Justyna
123.    Wajda Elżbieta
124.    Waśkowski Jakub
125.    Wereszczyńska-Pałys Maria
126.    Widełka Magdalena
127.    Włodarczyk Anna
128.    Wojtasz Robert
129.    Woźniak Magdalena
130.    Woźniak Małgorzata
131.    Wójcikiewicz-Walter Beata
132.    Wyka Dominik
133.    Wyka Magdalena
134.    Zachara Angela
135.    Zaczek Jerzy
136.    Zajdel Walenty
137.    Zakrzewska Barbara
138.    Zalewska Jolanta
139.    Zdybał Anna
140.    Zgud-Walaszek Magdalena

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT