biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

Szczęść Boże.

Drodzy Farmaceuci,

„U początku bycia chrześcijaninem nie ma decyzji etycznej czy jakiejś wielkiej idei, jest natomiast spotkanie z wydarzeniem, z Osobą, która nadaje życiu nową perspektywę, a tym samym decydujące ukierunkowanie” (Deus caritas est, 1, Benedykt XVI)

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzę Wam wszystkim owocnego spotkania ze zmartwychwstałym Chrystusem, aby On nadał Waszemu życiu nową perspektywę, a tym samym decydujące ukierunkowanie.

Wdzięczny za zaszczyt jakim mnie obdarzył nasz Metropolita ks. Apb Marek Jędraszewski, mianując mnie duszpasterzem farmaceutów Archidiecezji Krakowskiej, pragnę zaprosić Was wszystkich na naszą pierwszą wspólną Eucharystię, którą odprawię w sobotę 14.04.2018 r. o godz. 17.00 u kapucynów w Krakowie przy ul. Loretańskiej 11. Będzie to osobna msza w Kaplicy Loretańskiej (wejście z przedsionka kościoła w prawo).

Tradycyjnie przed mszą w zakrystii będzie można złożyć swoje intencje, które zostaną odczytane na Eucharystii i w których będzie ona sprawowana. Po mszy zapraszam na herbatkę i ciastka do salki, gdzie mam nadzieję bliżej Was poznać. Jednocześnie chętnie opowiem o... Całunie Turyńskim, gdyż tak się składa, że jestem dyrektorem polskiej delegatury Międzynarodowego Centrum Syndonologicznego w Turynie.

Cieszę się na nasze spotkanie oraz zapewniam o modlitwie.

W Chrystusie,
o.Mariusz Kiełbasa, LC

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT