biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

W dniach 14–16 sierpnia 2020 roku na jeziorze Roś odbyły się IX Żeglarskie Mi­strzostwa Polski Aptekarzy. Załogi z całej Polski spotkały się w ośrodku Wrota Mazur w Imionku niedaleko Pisza. Na starcie stanęło 19 zespołów (rekordowo dużo) z 11 okręgowych izb aptekarskich. Krakowską OIA reprezentowały trzy załogi:

  • Przemek Szybka (kapitan), Maryla Petlic-Jedynak, Anna Rowińska, Zuza Koler, Henryk Koler;
  • Sławek Ostrykiewicz (kapitan), Maryla Lech, Małgorzata Lelito, Ola Bajołek, Cezary Duliasz;
  • Marta Polak (kapitan) Monika, Diejanowa, Paulina Front, Mikołaj Front, Andrzej Polak.

Organizatorem regat była tradycyjnie już OIA w Olsztynie, która zapewniła nam piękną, słoneczną pogodę. Wiatru trochę brakowało… Kibice, w tym Prezes naszej Izby Elżbieta Rząsa-Duran, mocno dopingowali swoje załogi ze specjal­nie dla nich wynajętego statku. Wieczory integracyjne, m.in. z koncertem szant w wykonaniu Sylwestra Karnafela, były bardzo interesujące.

W regatach krakowskie załogi jak zawsze dzielnie walczyły. Największe na­sze osiągnięcia to piąte miejsce w klasyfikacji ogólnej, tj. w rywalizacji o Puchar Prezesa Naczelnej Izby Aptekarskiej, załogi z Przemkiem Szybką jako kapitanem i trzecie miejsce w kategorii o Puchar Prezesa OIA Olsztyn, które wywalczyła załoga Sławka Ostrykiewicza. Tymczasem mistrzem Polski została załoga OIA Łódź, na drugim miejscu była OIA Olsztyn, a na trzecim – OIA Warszawa.

Na uwagę zasługuje również zdobycie nagrody Fair Play przez załogę z Łodzi z kapitanem Wiktorem Napiórą za piękny gest w kierunku naszej ekipy podczas finiszu w biegu długim w drugim dniu zawodów.

Dziękujemy i wszystkim GRATULUJEMY! Organizatorom i sponsorom rów­nież bardzo dziękujemy za kolejną fantastyczną imprezę integrującą żeglarzy farmaceutów i ich przyjaciół.

Wiceprezes ORA w Krakowie, mgr farm. Małgorzata Lelito

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Uprzejmie informuję, że podjęta została Uchwała Nr 2/06/VIII Okręgowej Rady Aptekarskiej w sprawie powołania Komitetu Organizacyjnego Koncertu Noworocznego w 2021 r.

Komitet poczynił pierwsze kroki w sprawie wyboru programu. Poniżej przedstawiam bardzo ciekawą propozycję, jaka wpłynęła od realizatorów Koncertu. Liczę na zainteresowanie z Państwa strony.

Prezes ORA w Krakowie, mgr farm. Elżbieta Rząsa-Duran


Szanowni Państwo

Z przyjemnością pragniemy powiadomić, że tradycyjnie, w styczniu 2021 r. w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, odbędzie się Noworoczny Koncert Aptekarzy pt. Cztery Strony Świata, podczas którego zabrzmią znane przeboje z gatunku muzyki rozrywkowej, które obecnie należą do kanonu światowej klasyki.

Mając świadomość, że w środowisku aptekarskim jest wiele utalentowanych wokalnie osób proponujemy Państwu udział w programie koncertu. Można wystąpić jako solista lub z pozostałymi artystami i Orkiestrą.

Jeżeli chcą Państwo przeżyć wspaniałą przygodę i poczuć się jak prawdziwa gwiazda estrady czekamy na zgłoszenia do 30.09.2020 r. W październiku rozpoczynamy próby do koncertu.

Zgłoszenie uczestnictwa oraz wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 664 464 840.

CZEKAMY NA PAŃSTWA I SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Jolanta Suder & Jerzy Sobeńko

Zapraszamy wszystkich chętnych do reprezentowania naszej Izby w Żeglarskich Mistrzostwach Polski Aptekarzy, które odbędą się w dniach 14-16.08.2020 r. OIA w Krakowie organizuje transport i pokrywa koszt żaglówki. Reszta wydatków jest po stronie uczestnika. Zapisy są przyjmowane pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15.07.2020 r. ZAPRASZAMY!


Okręgowa Izba Aptekarska w Olsztynie organizuje w dniach 14 -16.08.2020 r. IX Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy. Regaty odbędą się w Imionku koło Pisza w Ośrodku Żeglarskim Wrota Mazur, nad jeziorem Roś. Gospodarzem regat będzie firma Everest 6 Sp. z o.o. Miasteczko Żeglarskie Wrota Mazur. Przewidujemy start  około 30 jachtów.

Szczegóły na stronie internetowej Izby:

Szanowne Koleżanki i Koledzy farmaceuci, przekazuję propozycję Prezesa Okręgowej Rady Aptekarskiej w Łodzi do bezpłatnego uczestnictwa w programie aktywności ruchowej FarMA, tj. treningów prowadzonych on-line.

Prezes ORA w Krakowie, mgr farm. Elżbieta Rząsa-Duran

Szanowni Państwo: Mam przyjemność przedstawić i zaprosić członków okręgowych izb aptekarskich do bezpłatnego uczestnictwa w programie aktywności ruchowej pn. FarMA zainicjowanym i sponsorowanym przez Okręgową Izbę Aptekarską w Łodzi. Ideą programu jest kontynuowanie aktywności ruchowej stanowiącej bardzo ważną część zdrowego stylu życia. Program adresowany jest do wszystkich chętnych osób, a zwłaszcza do tych, które z powodu  wymuszonych epidemią ograniczeń nie mogą kontynuować zajęć w klubach fitness lub na siłowaniach.

 FarMA, to program, który polega odbywaniu wspólnych treningów prowadzonych on-line via Youtube (adres poniżej) przez wykwalifikowaną trenerkę fitness i pasjonatkę sportu. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki. Wszystkie treningi będą nagrywane i będą udostępnione na kanale Youtube pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCQO0wHIIemHOudS2S-fAlmA

Paweł Stelmach, Prezes Okręgowej Rady Aptekarskiej w Łodzi

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT