biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

Drodzy Farmaceuci,

Przed nami kolejne spotkanie formacyjne, które odbędzie się 16.02 (sobota) jak zawsze w Klubie Horyzont przy ul. Syrokomli 23/2. Rozpoczynamy Eucharystią o godz. 17:00 (prosimy o punktualne przybycie, będę czekał na Was od 16:30). Po Mszy św. oglądniemy film pt. "Wyścig z czasem" i podzielimy się wrażeniami podczas wspólnej dyskusji.

Następne spotkania w tym semestrze będą w terminach:

23.03

06.04

18.05

22.06

Tematy będą podawane na bieżąco.

Dodatkowo serdecznie zapraszam na wspólne wyjście do kina Kijów na przedpremierowy pokaz filmu "Największy dar", z udziałem reżysera! Wydarzenie będzie miało miejsce 19.02 o godz. 19:00. Chętnych prosimy o zapisywanie się pod nr tel. 510 377 995 do najbliższego wtorku 12.02.

Z Panem Bogiem,

o. Mariusz Kiełbasa LC

Duszpasterz farmaceutów

W niedzielę 13 stycznia 2019 r. na scenie teatru im. Juliusza Słowackiego odbył się NOWOROCZNY KONCERT APTEKARZY „KIEPURA FOREVER”.
Koncert oparty był na biografii Jana Kiepury od narodzin, poprzez naukę, walkę w powstaniach śląskich, pierwsze kroki na scenie i status wielkiej gwiazdy opery. Sosnowieckie początki, trudne debiuty w Warszawie, odważne wybory dotyczące zagranicznej kariery, wreszcie triumfalny pochód przez największe sceny Europy i Ameryki. Nie zabrakło oczywiście wątku miłosnego i związku tenora z Martą Eggerth. Przewodnikiem po życiorysie Jana Kiepury był Jacek Cygan.

Na scenie zaprezentowali się: Marta Bizoń, Jolanta Kowalska-Pawlikowska, Jacek Wójcicki, Laszek Świdziński. Orkiestrą Straussowską OBLIGATO dyrygował Jerzy Sobeńko.
Przez ponad trzy godziny uczestnicy koncertu mogli delektować się wspaniałymi utworami  z szerokiego repertuaru Jana Kiepury, a „Brunetki, blondynki” zaśpiewane przez dwóch panów wykonawców porwały publiczność do braw i bisów.

Wydarzenie to nie byłoby możliwe bez pomocy sponsorów:
Złotego sponsora – firmy Farmina, Głównego współorganizatora – hurtowni Hurtap, sponsora – Dealer BMW M-CARS.

Pozostali współorganizatorzy to: Hygieia, Salus, Qpharma, EkaMedica, Medicare, GALFARM, MANAGEMENT24, Aboca, Amara, Sanprobi, Boiron.

Aptekarz Polski, ManagerApteki, nazdrowie.pl objęli to wydarzenie patronatem medialnym.

[ GALERIA ]

Wszystkim uczestnikom Koncertu i sponsorom dziękujemy za wspólny  wieczór.

Prezes ORA w Krakowie, dr Barbara Jękot

Komisja ds. integracji środowiska farmaceutycznego przy OIA w Krakowie ma zaszczyt zaprosić Seniorów Farmacji na spotkanie świąteczno-karnawałowe, które odbędzie się 31 stycznia o godz.17.00 w Krakowskim Forum Kultury w Krakowie przy ul. Mikołajskiej 2. W programie m.in. spektakl pt. „Sen Aniołów” w wykonaniu Grupy Teatralnej „Krewni Pana Boga” działającej przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Skawinie.
Zapisy w biurze OIA Kraków: tel. 12-264-25-53, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół teatralny działający przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Skawinie Krewni Pana Boga jest formą terapii. Działamy od 2007 r. Jesteśmy niekonwencjonalną grupą amatorską. I potrafimy opowiedzieć ….wieczność!
Siłą wyrazu naszych aktorów nie są wyłącznie umiejętności aktorskie, recytatorskie lub inne talenty. Jest nią autentyczność przekazu przejawiająca się w osobistych doświadczeniach treści, o których opowiadają swoją grą. Scenariusze zwykle podpowiada życie. Ich życie.
"Sen aniołów" jest  pierwszą częścią Trylogii o Aniołach. W tym krótkim przedstawieniu podejmujemy trudny temat niezawinionego cierpienia. Czy uda się nam znaleźć odpowiedź?
Czy anioły śpią? Jeśli tak, to o czym śnią? "Sen aniołów" może być Twoim przebudzeniem!

VIII Mistrzostwa Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej

Komunikat nr 1

Uprzejmie informujemy, że VIII Mistrzostwa Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej odbędą się 27.04.2019 r. w Halach Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Krakowie-Nowej Hucie. Kompleks znajduje się przy ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4 i 6 w Krakowie (https://goo.gl/maps/bajwJr5mRt82).

Turniej będzie odbywał się na 2 halach oddalonych od siebie o 200 metrów, tak aby mecze mogły być rozgrywane równolegle na dwóch halach.

Bazą noclegową będzie Hotel Swing, znajdujący się przy ul. Dobrego Pasterze 124 w Krakowie (https://goo.gl/maps/PHZW9MMDyjx). Z Hotelu na halę oraz z Hali na Hotel będą kursowały busy w dniu turnieju.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest przesłanie w terminie do 15 stycznia 2019 r.:
1. wypełnionego formularza „Lista Zawodników” potwierdzonego przez Prezesa lub Wiceprezesa Rady Okręgowej Izby Aptekarskiej na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
1a. Można dokonać zmiany dowolnej liczny zawodników do tygodnia przed rozpoczęciem Mistrzostw. Nie można zmienić ilości osób przesłanych na formularzu „Lista Zawodników”.
2. wypełnionego formularza „podział pokoi hotelowych” wysłanego na ww. e-mail
3. wpłaty wpisowego drużyny w wysokości 250 zł na konto bankowe Okręgowej Izby Aptekarskiej w Krakowie (nr konta: 36 1020 2892 0000 5702 0016 1745 z tytułem: „nazwa drużyny/OIA - Mistrzostwa w Piłce Halowej 2019 - wpisowe"
4. wpłaty dodatkowego kosztu udziału w mistrzostwach w wysokości 450 zł od zawodnika/uczestnika, który obejmuje: zakwaterowanie w hotelu Swing w Krakowie (2 noclegi w pokojach dwuosobowych), parking, wyżywienie (2 śniadania, obiad, catering na hali, 2 kolacje), w tytule wpisując: "nazwa drużyny/OIA - Mistrzostwa w Piłce Halowej 2019 - udział"

Proszę pamiętać, że każdy zawodnik biorący udział w turnieju zobowiązany jest do zabrania kserokopii lub oryginału prawa wykonywania zawodu oraz dowodu osobistego.

* * *

Wstępny program (VIII Mistrzostwa Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej):

piątek, 26.04.2019 r. - Hotel Swing w Krakowie, ul. Dobrego Pasterza 124
godz. 14.00-20.00 - Rejestracja w hotelu oraz biurze zawodów (obok recepcji).

Proszę pamiętać, aby każdy zawodnik biorący udział w turnieju posiadał przy sobie ksero lub oryginał prawa wykonywania zawodu oraz dowód osobisty. Możliwość zameldowania w hotelu od godz. 14.00.

godz. 19:30 – wyjazd z hotelu na Losowanie
godz. 20:00 - Losowaniem grup (Sala CM UJ ul. Św. Anny).
godz. 20.30 - Kolacja integracyjna (Sala CM UJ ul. Św. Anny).
godz. 22:30 – powrót do hotelu

sobota, 27.04.2019 r.
godz. 6.00-8.00 - Śniadanie
godz. 9.00-9.15 - Rozpoczęcie mistrzostw (Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Krakowie-Nowej Hucie. ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4 i 6 w Krakowie).
godz. 9.15-18.00 - Zawody.
godz. 18.00-19.00 - Zakończenie mistrzostw, dekoracja zwycięzców.
godz. ok. 21.00 - Uroczysta kolacja (Hotel Swing w Krakowie, ul. Dobrego Pasterza 124).

niedziela, 22.04.2019 r. - Hotel Swing w Krakowie, ul. Dobrego Pasterza 124
godz. 7.00-11.00 - Śniadanie.
Wymeldowanie z hotelu do godz. 12.00.

* * *
Szczegółowy program oraz regulamin zawodów zostaną określone w momencie ustalenia ostatecznej liczby drużyn.
Osobą kontaktową ze strony Okręgowej Izby Aptekarskiej w Krakowie jest mgr farm. Tomasz Płatek (Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego) - kom. 692 933 417, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na facebook (https://www.facebook.com/events/360642641360600/)

W załączeniu:
1) Formularz - lista zawodników oraz podział pokoi hotelowych (doc)
2) Wstępny regulamin – uwagi do Regulaminu można zgłaszać do 15 stycznia 2019 r. (pdf)
3) Plakat Mistrzostw (pdf)

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT