biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

Szanowni Państwo, 
Na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu uruchomiliśmy właśnie I edycję studiów podyplomowych Marketing na rynku farmaceutycznym.
Jako farmaceuci wierzymy, że realizowany przez nas program studiów będzie przydatny w codziennej pracy na rynku farmaceutycznym oraz przyczyni się do wzmocnienia pozycji rynkowej uczestników naszych Absolwentów i reprezentowanych przez nich przedsiębiorstw.
Katedra i Zakład Farmakoekonomiki i Farmacji Społecznej Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Aby skutecznie podejmować decyzje na trudnym rynku farmaceutycznym potrzebna jest wiedza z zakresu marketingu, prawa i zarządzania.  Osoby, które nie podejmują efektywnych działań prowadzących do poprawy wskaźników ekonomicznych i wizerunku reprezentowanego przedsiębiorstwa nie odnoszą sukcesu. Stąd nasza decyzja o wprowadzeniu do programu tematów dotyczących mechanizmów rynkowych opartych o najnowsze trendy związane m. in. z marketingiem internetowym, komunikacją interpersonalną i budowaniem trwałych relacji z otoczeniem. Nie zabraknie także zajęć dotyczących marketingu społecznościowego, „content marketing”, dostępności ekonomicznej, neuromarketingu i wykorzystania sztucznej inteligencji na rynku farmaceutycznym.
Warsztaty, seminaria i wykłady prowadzone będą w nowoczesnej, przystępnej i praktycznej formie. Zdobyta wiedza ułatwi menagerowi zarządzanie zespołem i produktem oraz pozytywnie wpłynie na kompetencje związane z negocjacjami cenowymi oraz kreowaniem marki. Wyjątkową jakość oraz wysoce specjalistyczny charakter zajęć zapewnia liczne grono wykładowców będących specjalistami oraz menagerami o niekwestionowanej pozycji na rynku farmaceutycznym. Otrzymany certyfikat będzie nie tylko potwierdzeniem ukończenia studiów, ale będzie również stanowić gwarancję przewagi konkurencyjnej Absolwenta
w stosunku do innych reprezentantów branży.
Wybierając kształcenie podyplomowe kreujesz swoją przyszłość.
Zapraszamy do udziału w kursie!

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT