biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

Szanowne koleżanki i koledzy,
Uprzejmie informuję, że w systemie e-dukacja udostępnione zostało nowe sympozjum szkoleniowe: „Szkolenie z opieki farmaceutycznej nad pacjentami z cukrzycą z wykorzystaniem produktów Accu-Chek”.

Szkolenie oferowane jest w ramach szkoleń ciągłych dla farmaceutów za 2 punkty szkoleniowe z puli "miękkich”. Warunkiem zaliczenia kursu jest udzielenie pozytywnej odpowiedzi na 60% pytań w teście wypełnianym on-line. Szkolenie certyfikowane jest przez Okręgową Izbę Aptekarską w Krakowie.

Prezes ORA w Krakowie, mgr farm. Elżbieta Rząsa-Duran

Warszawa, 2019-11-25

L. dz. 2450/19/SPE

 

PRZEJDŹ DO STRONY SZKOLENIA>>>


Szanowni Państwo

Farmaceuci

 


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy o podjęciu przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi w celu przeprowadzenia szeregu kursów e-learning w ramach ciągłego szkolenia farmaceutów.
 
Na podstawie stosownej umowy Uniwersytet Medyczny w Łodzi, jako podmiot posiadający akredytację udzieloną przez Dyrektora CMKP, przyznał Instytutowi Badań nad Demokracją Sp. z o.o., prowadzącemu placówkę kształcenia ustawicznego pn. Studium Prawa Europejskiego, akredytację na przeprowadzenie ciągłych szkoleń dla farmaceutów w oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 lutego 2018 r. w sprawie ciągłych szkoleń farmaceutów zatrudnionych w aptekach lub hurtowniach farmaceutycznych.
 
Obecnie prowadzimy rekrutację na szkolenie e-learning pn. Regulacje prawne funkcjonowania apteki i hurtowni farmaceutycznej, które rozpocznie się 18 grudnia 2019 r.
 
Farmaceuci, którzy ukończą szkolenie otrzymają odpowiednie zaświadczenie podpisane przez Prodziekana Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ds. Oddziału Kształcenia Podyplomowego.
 
Szkolenie to otrzymało akredytację na 20 pkt edukacyjnych.
 
Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 29 listopada 2019 r.

Z poważaniem
 
Dyrektor Studium Prawa Europejskiego
Monika Jeruzalska
 

 

ZGŁOŚ UDZIAŁ W SZKOLENIU>>>Studium Prawa Europejskiego
ul. Solariego 1/1
02-070 Warszawa
www.spe.edu.pl
tel./fax (022) 833-38-90, 833-39-90

Na portalu e-dukacja opublikowano sympozjum szkoleniowe „Usługa farmaceutyczna – ZDROWE SERCE”.
Sympozjum oferowane w ramach szkoleń ciągłych dla farmaceutów za 2 punkty szkoleniowych z puli punktów "miękkich". Warunkiem zaliczenia jest udzielenie pozytywnej odpowiedzi na 60% pytań w teście wypełnianym on-line.
Wiceprezes ORA w Krakowie, mgr farm. Elżbieta Rząsa-Duran

Szanowni Państwo,
Na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu uruchomiliśmy właśnie I edycję studiów podyplomowych „Marketing na rynku farmaceutycznym".

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach:
http://podyplomowe.ump.edu.pl/pl/kierunki/marketing-na-rynku-farmaceutycznym

https://www.facebook.com/Marketing-na-Rynku-Farmaceutycznym-Studia-Podyplomowe-417088265555117

Łączymy wyrazy szacunku,
Katedra i Zakład Farmakoekonomiki i Farmacji Społecznej
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję "Podstawy opieki farmaceutycznej" na 8 punktów twardych. W ramach wydarzenia odbędą się warsztaty z klinicznych aspektów wybranych jednostek chorobowych. Konferencja odbędzie się w sobotę 16 listopada 2019 o godzinie 8:30 w Novotel Kraków City West, przy ul. Armii Krajowej 11 w Krakowie.

Kod rejestracji: J106
Zarejestruj się już teraz: https://farmacja.pl/konferencje/podstawy-opieki/ 

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT