biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Zapraszam na kolejny webinar "Komunikacja i informacja o leku w pracy aptekarza – wybrane aspekty teoretyczne i praktyczne".

Prezes ORA w Krakowie, mgr farm. Elżbieta Rząsa-Duran


Już w niedzielę webinar na żywo w ramach Akademii Farmaceuty! Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

Zapisz się! https://www.akademiafarmaceuty.edu.pl/online/webinar-12.php

"Komunikacja i informacja o leku w pracy aptekarza – wybrane aspekty teoretyczne i praktyczne" – 10 punktów "twardych" + 2 punkty "miękkie"

Niedziela, 27 września, godzina 9:00

Szanowni Państwo,

W dniach 24-26 września 2020 odbędzie się III Międzynarodowa Konferencja Nauk Farmaceutycznych i Medycznych (3rd International Conference on Pharmaceutical and Medical Sciences ). Szczegóły dotyczące Konferencji znajdują się pod linkiem :

Konferencja przeprowadzona będzie w systemie on-line. Okręgowa Rada Aptekarska w Krakowie podjęła decyzję o wsparciu finansowym swoich członków, którzy chcieliby wziąć udział w tym wydarzeniu. Z dofinansowania w wysokości 50% opłaty konferencyjnej będą mogli skorzystać farmaceuci będącymi członkami Okręgowej Izba Aptekarskiej w Krakowie, którzy mają opłacone składki.

Warunkiem otrzymania dofinansowania jest:

  1. Zarejestrowanie się na Konferencję.
  2. Wplata na konto Okręgowej Izby Aptekarskiej kwoty 55 PLN do dnia 15.09.2020 z dopiskiem: III Międzynarodowa Konferencja Nauk Farmaceutycznych i Medycznych.
  3. Przesłanie do OIA w Krakowie informacji o dokonanej rejestracji i wpłacie (kopia potwierdzenia przelewu) – podając imię i nazwisko oraz nr PWZ na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Udostępnienie adresu e-mail, na który prześlemy informację o dokonaniu przelewu w wysokości 110 PLN na konto organizatora Konferencji. Przelew zostanie dokonany po weryfikacji opłacenia składek.

Prezes ORA w Krakowie, mgr farm. Elżbieta Rząsa-Duran

Konferencja "Żywienie a zdrowie prokreacyjne kobiety" - 6 listopada 2020 r.

Szanowni Państwo,
W dniu 6 listopada 2020r. organizujemy II edycję Konferencji pt. „Żywienie a Zdrowie Prokreacyjne Kobiety". Tematyka Konferencji wpisuje się w najnowsze trendy naukowe i praktyczne, które dotyczą wpływu diety na zdrowie człowieka.

 

Przy udziale wybitnych postaci ze świata nauki, którzy przyjęli nasze zaproszenie do udziału w spotkaniu, chcemy przedstawić najnowszą wiedzę na temat nutrigenomiki, wpływu mikrobioty na zdrowie człowieka, znaczenia prawidłowej podaży folianów, żelaza i witamin dla zdrowia prokreacyjnego kobiety. Tematem spotkania będzie też współzależność potencjału genetycznego człowieka i diety oraz ich korelacja z rozwojem wewnątrzmacicznym płodu. Prawidłowe żywienie kobiety ma ogromny wpływ za zdrowie prokreacyjne i zdrowie przyszłych pokoleń. Mamy nadzieję, że dobór tematów i wykładowców zapewni najwyższy poziom Konferencji i spełni Państwa oczekiwania.

 

Konferencja skierowana jest do lekarzy (ginekologów, położników, pediatrów, neonatologów), dietetyków, farmaceutów oraz położnych.

 

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w formie konferencji online ze streamingiem na żywo. Nowa odsłona Konferencji to merytoryczne prelekcje z udziałem wykładowców z całej Polski, ale także dyskusje po zakończeniu każdej sesji (uczestnicy będą mogli zadawać pytania na live-czacie).

 

Głównymi zaletami konferencji w takiej formie są: bezpieczeństwo (w obecnej sytuacji epidemiologicznej uczestnicy mają możliwość wysłuchania wykładów w bezpiecznych warunkach, bez kontaktu z innymi osobami), wygoda (możliwość wzięcia udziału w konferencji „bez wychodzenia z domu" z dowolnego miejsca na Ziemi), oszczędność czasu (uczestnicy nie tracą czasu na dojazd do miejsca gdzie odbywa się konferencja), oszczędność pieniędzy (niższa opłata za udział w konferencji w porównaniu do stacjonarnej konferencji oraz brak kosztów dojazdu i noclegu) oraz dostęp do nagrań wykładów  przez okres 12 miesięcy.

 

Za uczestnictwo w Konferencji farmaceutom przysługuje 8 punktów edukacyjnych miękkich w ramach szkoleń ciągłych!

 

Mamy nadzieję, że nowa forma konferencji online spotka się z Państwa akceptacją.


Szczegółowe informacje oraz rejestracja:
Prof. Krzysztof Drews
Przewodniczący Komitetu Naukowego

Uprzejmie informuję, że w najbliższy wtorek, tj. 8.09 o godz. 20:00 Aptekarska Szkoła Zarządzania organizuje webinar:

"Alergia, astma i POChP w czasie pandemii" (2 punkty miękkie).

Szkolenie organizowane pod patronatem Naczelnej Izby Aptekarskiej.

Prelegent: dr n. med. Piotr Dąbrowiecki - Przewodniczący Polskie Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP

Link do rejestracji:
https://aptekarska.clickmeeting.com/alergia-astma-i-pochp-w-czasie-pandemii/register

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT