biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

Uprzejmie informujemy, że na naszym portalu publikujemy ogłoszenia wyłącznie magistrom i dla magistrów farmacji.
Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia przesyłane anonimowo nie będą publikowane!

Wybierz kategorię ogłoszeń:

2018.04.23
Do apteki Super-Pharm w Krakowie w Bonarce poszukujemy na umowę o pracę na etat osoby na stanowisko Magistra Farmacji. Oferujemy zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych oraz szkolenia. Prosimy o przesłanie cv: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.20
Apteka w okolicy Tarnowa zatrudni Magistra Farmacji.Tel: 578 572 102


2018.04.20
Apteka Zdrowie w Zakopanem zatrudni magistra farmacji. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z numerem 508229585.


2018.04.20
Apteka Niezapominajka zatrudni: MAGISTRA FARMACJI
Miejsce pracy: KRAKÓW
Prosimy o kontakt pod adresem:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.20
Apteka Niezapominajka zatrudni: KIEROWNIKA APTEKI
Miejsce pracy: KRAKÓW
Prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.20
Apteki Centrum Zdrowia zatrudnią Magistra farmacji - Analityka w Dziale Zakupów. Miejsce pracy: Szczecin. Wymagane min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w aptece. Pomagamy w relokacji. Prosimy o CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.20
Apteka w Wolbromiu zatrudni magistra farmacji na pełen etat. Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość przystąpienia do pakietu sportowego oraz grupowego ubezpieczenia na życie. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 322987777.


2018.04.19
Zatrudnimy magistra farmacji do apteki w Krakowie. Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pełen pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport, zfśs). CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.19

Apteka Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie zatrudni farmaceutki i farmaceutów - magistrów farmacji.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w największej aptece szpitalnej w Polsce, pracę w systemie jednozmianowym, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w tym specjalizacje, szkolenia podyplomowe i ciągłe, atrakcyjne miejsce pracy w śródmieściu Krakowa, pakiet socjalny (karta Benefit Plus, fundusz świadczeń socjalnych: dofinansowanie wczasów, dofinansowanie kolonii, obozów dla dzieci pracownika, świadczenia świąteczne, preferencyjne warunki pożyczek, Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa). Aplikacje prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.


2018.04.19
Apteka Rodzinna zatrudni kierownika apteki w Rabie Wyżnej, oraz magistra farmacji w Nowym Targu. Zachęcamy do kontaktu farmaceutów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 502-270-670.


2018.04.19
Apteka w Krakowie (Nowa Huta) PILNIE zatrudni Magistra Farmacji na cały lub część etatu. Zależy nam na długofalowej współpracy. Zapewniamy atrakcyjne warunki.  Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr 500009913


2018.04.17
Apteka w Niepołomicach zatrudni magistra farmacji na etat i pół etatu. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel 601408262


2018.04.16
Apteka ogólnodostępna w Nowej Hucie zatrudni magistra farmacji na pełny etat. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.16

Apteka w Tarnowie zatrudni Kierownika oraz Magistra Farmacji.
Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz  samodzielność w prowadzeniu apteki. Zachęcamy do przesyłania aplikacji na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.13
Zapraszamy do współpracy Magistrów w następujących miejscowościach:
Dąbrowa Tarnowska
Radłów
Zakliczyn
CV proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.11
Zatrudnię na umowę na zastępstwo (min 18 miesięcy) w Aptece w Libertowie. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.11
Apteka rodzinna Kraków Krowodrza przyjmie do pracy na pełen etat. Praca w w przyjemnej, bezstresowej atmosferze, bez planów sprzedażowych.Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule Kraków


2018.04.11
Apteka (pojedyncza) w centrum Krakowa zatrudni magistra farmacji od maja 2018 r. na cały etat lub 1/2. Od kandydata oczekuję sumienności, dyspozycyjności oraz łatwości nawiązywania kontaktów z pacjentami. Oferty proszę przesłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny 508 148 020


2018.04.11
Apteka w Myślenicach zatrudni magistra farmacji . Zainteresowane osoby proszę o przesłanie  CV na adres: apteka.apfarm@interia,pl lub kontakt tel. 600309708 lub 602277677


2018.04.10
Apteka ogólnodostępna (niesieciowa) w Krakowie (Krowodrza) zatrudni na pełny etat farmaceutę. Zainteresowane osoby proszę o kontakt 691 16 52 16.


2018.04.09

Rodzinna sieć aptek poszukuje Magistrów Farmacji do swoich aptek w Słomnikach (ok.20km od Krakowa),w Wolbromiu (ok.40km od Krakowa) oraz w Skale (ok.20km od Krakowa). Możliwy caly lub część etatu. Prosimy o kontakt pod nr 500 009 913.


2018.04.09

Apteka w Skawinie zatrudni magistra farmacji , może być emerytowany jeśli chce kontynuować pracę zawodową. Praca w wymiarze 5 godz. dziennie plus dwie soboty w miesiącu. Zainteresowanych proszę o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.696422234


2018.04.09

Apteka Dbam o Zdrowie w NOWYM SĄCZU  zatrudni magistra farmacji na pełny etat. Oferujemy wysoką stawkę , umowę o pracę i pakiet medyczny i sportowy.
CV proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.06
Apteka w Kalwarii Zebrzydowskiej zatrudni magistra farmacji. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.03.30
Apteka Centrum Zdrowia w SZCZECINIE zatrudni MAGISTRA FARMACJI. Oferujemy: najwyższe na rynku wynagrodzenie na umowie o pracę, pakiet premiowo-socjalny od pierwszego dnia pracy, pomoc w relokacji. Prosimy o CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.28
Apteka Galen w Dąbrowie Tarnowskiej zatrudni magistra farmacji na cały etat. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.28
Apteka rodzinna Kraków Krowodrza i w Myślenicach przyjmie do pracy na pełen etat. Umowa o pracę. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule odpowiednio Kraków lub Myślenice.

2018.03.28
Apteka ZDROWIE zatrudni magistra farmacji w Zabierzowie i Krakowie (Nowej Hucie) na cały etat.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.28
Apteka w Wieliczce zatrudni magistra farmacji na pełny etat. Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.27
APTEKA REMEDIUM w Krakowie, Bochni,Brzesku,Łąkcie zatrudni magistra farmacji na pełny etat.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.26
Apteka w Krakowie i Myslenicach zatrudni magistra farmacji na pełny etat . Zainteresowane osoby prosze o przeslanie CV na adres : apteka.apfarm@interia,pl lub kontakt tel. 602277677 lub 600309708

2018.03.23
Zatrudnimy magistra farmacji do Grybowa. Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego. Wysokie wynagrodzenie i pełen pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport, zfśs). Wyślij CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Zatrudnimy kierownika apteki w Krynicy-Zdroju. Atrakcyjne warunki zatrudnienia, wysokie wynagrodzenie i pełen pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport, zfśs). CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Zatrudnimy magistra farmacji do Zakopanego. Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju. Wysokie wynagrodzenie i pełen pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport, zfśs). Wyślij CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Zatrudnimy magistra farmacji do apteki w miejscowości Gdów. Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju. Wysokie wynagrodzenie i pełen pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport, zfśs). Wyślij CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Zatrudnimy magistra farmacji do Nowego Sącza. Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju. Wysokie wynagrodzenie i pełen pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport, zfśs). Wyślij CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Apteka w Nowym Targu zatrudni kierownika apteki i magistra farmacji. Zainteresowanych proszę o kontakt z numerem 508229585.

2018.03.23
Apteka Rodzinna poszukuje kierownika Apteki w miejscowości Raba Wyżna oraz Klikuszowa (powiat nowotarski).
Oferujemy pomoc w relokacji, szeroki pakiet socjalny, pomoc w znalezieniu mieszkania, oraz dodatek do mieszkania lub za dojazdy.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
502-270-670

2018.03.23
Zatrudnię MAGISTRA FARMACJI w Koszalinie (12 km nad morze). Rodzinna sieć. Duża apteka, duży, sympatyczny zespół. Umowa o pracę, 4000 zł netto podstawy na początek plus premie. Pomoc w relokacji. Proszę o CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Apteka Niebieska zatrudni Magistrów Farmacji na cały etat, dyżury i weekendy w miejscowościach:
- Skawina
- Wieliczka
- Myślenice
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, wraz nazwą miejscowości, której dotyczy zgłoszenie na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Apteka w Bochni zatrudni Kierownika.
Oferuję atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny, samodzielność w prowadzeniu apteki oraz możliwość rozwijania kompetencji.
Proszę o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Apteka Prywatna w Zabierzowie zatrudni magistra farmacji. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: tel. 604 42-97-42 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Apteki DOZ zatrudnią Magistrów Farmacji w woj.zachodniopomorskim i lubuskim.
Atrakcyjne stawki! Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 691-991-752

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT