biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy

Dobiega końca VII kadencja  władz samorządowych.  W obecnym roku delegaci wybrani na rejonowych zebraniach wyborczych dokonają wyboru nowych władz samorządu: Prezesa, Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej i jego Zastępców, Okręgową Radę Aptekarską, Okręgowy Sąd Aptekarski, Okręgową Komisję Rewizyjną i delegatów na Krajowy Zjazd Aptekarzy.

Udział w wyborach jest prawem każdego farmaceuty – członka izby aptekarskiej i też możliwością, by ocenić ustępujące władze oraz zaproponować w jakim kształcie ma funkcjonować samorząd. Dlatego zachęcam do jak najliczniejszego udziału w zebraniach wyborczych.

Aby sprawnie przeprowadzić rejonowe zebrania wyborcze  informuję, że każdy członek Okręgowej Izby Aptekarskiej w Krakowie, minimum na 14 dni przed zebraniem otrzyma drogą pocztową,  pisemne zawiadomienie o:

- podziale na Rejony Wyborcze
- miejscach  i terminach  rejonowych zebrań wyborczych

Informacje te zostaną również opublikowana na stronie Izby.

Zawiadomienia zostaną przesłane na adresy do korespondencji, jakie podaliście Państwo w biurze Okręgowej Izby Aptekarskiej. W wypadku zmiany adresu, proszę o jego uaktualnienie drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub listownie na adres biura izby: Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie, ul. Kobierzyńska 98/68, 30-382 Kraków.

Prezes ORA w Krakowie, dr Barbara Jękot

 

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT